Ukr

Про компанію

Компанія «Еліт-фарм» працює на ринку дієтичних добавок 10 років. Для галузі, яка тільки нещодавно почала своє становлення і розвиток в нашій країні, це чималий термін. Виробництво та просування на ринок цієї продукції передувало вивчення попиту кон'юнктури сучасного ринку дієтичних добавок.

На сьогоднішній день продукція ТОВ «Еліт-фарм» зарекомендувала себе високою якістю, широким асортиментом і прийнятними цінами. У багатьох містах України дієтичні добавки ТОВ «Еліт-фарм» добре відомі і користуються попитом як у здорових, так і у хворих, для використання під час хвороби і відновлення після неї.

На базі рослинних компонентів, вітамінів і амінокислот створена гама нутрієнтів дуже високої якості. Всі продукти ТОВ «Еліт-фарм» розроблені групою кваліфікованих фахівців-дієтологів. Виробництво дієтичних добавок компанії здійснюється фахівцями високого класу на високотехнологічному обладнанні, проводиться ретельний контроль на всіх його етапах.

Сьогодні компанія має широкий асортимент продукції (більш ніж сотню позицій), яка користується великим попитом по всій Україні, а віднедавна - і за кордоном.